Oryginalne drewniane, pudełka na odbitki

Oryginalne drewniane, pudełka na odbitki

Oryginalne drewniane, pudełka na odbitki

NOWA KOLEKCJA!

oryginalne drewniane, pudełka na odbitki

Przedstawiamy naszą najnowszą kolekcję, oryginalnych grawerowanych, drewnianych pudełek na zdjęcia

Stworzoną specjalnie z myślą o Waszej niepowtarzalnej sztuce!

Drewniane oryginalne pudełka na odbitki - pokaż siebie, wybierając to co najpiękniejsze. Praca fotografa to wiele etapów, które trzeba zamknąć, aby całość w sposób spójny stanowiła o jego wyjątkowości. Jednym z ważniejszych etapów, jest oczywiście oddanie materiału. Warto zadbać ze szczególną troską o opakowanie, bo nie ma nic gorszego jak bylejakość. W dzisiejszych czasach, liczy się oryginalność i wyjątkowość. Nasze pudełka będą doskonałą ozdobą, tworzącą wykończenie dla Twojej pracy, o indywidualnym charakterze. Chcielibyśmy pokazać Wam wyjątkową serię Glow. Są to drewniane pudełka, z przeźroczystą pleksi, takie zestawienie sprawia, że pudełko staje się lżejsze i bardziej eleganckie, niż standardowe, rustykalne.

Dla tych z Was, którzy potrafią uchwycić magię chwil i przenosić emocje na fotograficzny papier, mamy coś wyjątkowego!

grawerowane pudełko z pleksi

Drewno i Grawerowanie: drewniane pudełka ze szkłem akrylowym

Nasze pudełka to nie tylko praktyczne schowki na fotografie - to prawdziwe dzieła sztuki, wykonane z wysokiej jakości drewna, które dodaje im szlachetności i ciepła. Każde pudełko zdobi wyjątkowy grawer, na pleksi, który sprawia, że stają się one jeszcze bardziej osobiste i eleganckie.

Dla Waszych Niezapomnianych Chwil

Czy to romantyczna sesja narzeczeńska, ujęcia rodzinne czy ekscytujący reportaż ślubny - Wasze fotografie zasługują na wyjątkowe miejsce do przechowywania. Nasze drewniane pudełka są stworzone po to, aby chronić Wasze arcydzieła przed upływem czasu i jednocześnie podkreślać ich wyjątkowość.

oryginalne drewniane grawerowane pudełko na zdjęcia

Doskonały Pomysł na Prezent

Jesteście zaproszeni do odkrycia nowego wymiaru prezentów dla Waszych klientów czy bliskich. Personalizowane grawerowanie pozwoli Wam stworzyć pudełko, które będzie równie wyjątkowe jak zawarte w nim fotografie. To więcej niż tylko przechowywanie - to prezentacja dzieł sztuki!

Dla Praktyków i Estetów Fotografii

Nie tylko przechowujemy wspomnienia - podkreślamy je! Nasze pudełka łączą w sobie funkcjonalność i estetykę, oferując miejsce do przechowywania oraz pełniąc rolę eleganckiego dodatku do każdego domu czy pracowni fotograficznej.

grawerowane szkło akrylowe, pudełko na zdjęcia

Sprawdź Naszą Kolekcję już Dziś!

Rusz w podróż po świecie naszych grawerowanych drewnianych pudełek na zdjęcia i odkryj, jak możemy uczynić Wasze fotografie jeszcze bardziej niezapomnianymi. Każde pudełko to opowieść - a Wasze opowieści zasługują na najlepszą oprawę!

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie drewno i fotografia łączą się w jedno magiczne doświadczenie. ✨

Pudełko ze szkłem akrylowym, pełniące funkcję ramki

Lubimy bardzo, za minimalizm, jednocześnie to pudełko doskonale sprawdzi się jako ramka, na półce Waszych klientów! 

Staramy się, aby nasze pudełka były zróżnicowane pod względem estetycznym, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Znajdziecie u nas projekty grawerów, totalnie minimalistyczne jak te stawiające na przepych. Będąc nieustannie się w trendach designu, stawiamy na nowoczesność i profesjonalizm. Nasze pudełka zyskują, przy wypełnieniu ich mchem czy innymi naturalnymi elementami. Trzeba przyznać, że to nie tylko ozdoba dla Twoich zdjęć, ale przede wszystkim ochrona. Bo jak wiadomo zdjęcia to najcenniejsza pamiątka, dlatego warto zadbać o to by były bezpieczne.

oryginalne pudełka na zdjęcia

otwierane pudełko z pleksi

Pudełka na odbitki w różnych rozmiarach

Oryginalne pudełka na odbitki to wiele kolorów, ale i rozmiarów. Woodgang to miejsce tworzone z pasją. Dlatego wszystko co tworzymy, jest ręcznie robione. W zasadzie nasze pudełka nadają się do każdej sesji, są uniwersalne. Możesz je wykorzystać do sesji rodzinnej, sensualnej oraz ślubnej. Wybór należy do Ciebie. Wyróżnia nas przede wszystkim fakt, że nasze produkty to w 100% hand made. Nie spotkacie u nas dwóch identycznych pudełek, każde inne, a co za tym idzie każde wyjątkowe. Wizytówką każdego fotografa, powinna być forma w jakiej prezentuje/oddaje swoje odbitki. To również doskonała alternatywa, dla dość drogich albumów, stylowe pudełka, pełne odbitek zawsze robią efekt wow. Nasze produkty są wykonane z naturalnych materiałów, z dbałością o każdy detal.Będziemy starali się regularnie, poszerzać nasz asortyment, tak by spełniać oczekiwania naszych klientów. Aktualnie, nasze pudełka mieszczą odbitki w rozmiarze 15x23 cm, natomiast ich wysokość jest dostosowana do ilości, jaką zwykle oddajecie klientowi. Zapraszam do naszego sklepu!

grawerowane pudełko na odbitki

Zdjęcia: Monika Juraszek

Leave a Reply