Oryginalne pudełka na odbitki

Oryginalne pudełka na odbitki

Oryginalne pudełka na odbitki

Oryginalne pudełka na odbitki - pokaż siebie, wybierając to co najpiękniejsze. Praca fotografa to wiele etapów, które trzeba zamknąć, aby całość w sposób spójny stanowiła o jego wyjątkowości. Jednym z ważniejszych etapów, jest oczywiście oddanie materiału. Warto zadbać ze szczególną troską o opakowanie, bo nie ma nic gorszego jak bylejakość. W dzisiejszych czasach, liczy się oryginalność i wyjątkowość. Nasze pudełka będą doskonałą ozdobą, tworzącą wykończenie dla Twojej pracy, o indywidualnym charakterze. Chcielibyśmy pokazać Wam wyjątkową serię Glow. Są to drewniane pudełka, z przeźroczystą pleksi, takie zestawienie sprawia, że pudełko staje się lżejsze i bardziej eleganckie, niż standardowe, rustykalne drewniane pudełka na zdjęcia.

Oryginalne pudełka na odbitki

Staramy się, aby nasze pudełka były zróżnicowane pod względem estetycznym, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Znajdziecie u nas projekty grawerów, totalnie minimalistyczne jak te stawiające na przepych. Będąc nieustannie się w trendach designu, stawiamy na nowoczesność i profesjonalizm. Nasze pudełka zyskują, przy wypełnieniu ich mchem czy innymi naturalnymi elementami. Trzeba przyznać, że to nie tylko ozdoba dla Twoich zdjęć, ale przede wszystkim ochrona. Bo jak wiadomo zdjęcia to najcenniejsza pamiątka, dlatego warto zadbać o to by były bezpieczne.

opakowanie na zdjęcia

Pudełka na odbitki w różnych rozmiarach

Oryginalne pudełka na odbitki to wiele kolorów, ale i rozmiarów. Woodgang to miejsce tworzone z pasją. Dlatego wszystko co tworzymy, jest ręcznie robione. W zasadzie nasze pudełka nadają się do każdej sesji, są uniwersalne. Możesz je wykorzystać do sesji rodzinnej, sensualnej oraz ślubnej. Wybór należy do Ciebie. Wyróżnia nas przede wszystkim fakt, że nasze produkty to w 100% hand made. Nie spotkacie u nas dwóch identycznych pudełek, każde inne, a co za tym idzie każde wyjątkowe. Wizytówką każdego fotografa, powinna być forma w jakiej prezentuje/oddaje swoje odbitki. To również doskonała alternatywa, dla dość drogich albumów, stylowe pudełka, pełne odbitek zawsze robią efekt wow. Nasze produkty są wykonane z naturalnych materiałów, z dbałością o każdy detal.Będziemy starali się regularnie, poszerzać nasz asortyment, tak by spełniać oczekiwania naszych klientów. Aktualnie, nasze pudełka mieszczą odbitki w rozmiarze 15x23 cm, natomiast ich wysokość jest dostosowana do ilości, jaką zwykle oddajecie klientowi. Zapraszam do naszego sklepu!

Oryginalne pudełka na odbitki

grawerowane pudełka na odbitki

Zdjęcia: Monika Juraszek

Leave a Reply