Drewniane pudełka na zdjęcia

Drewniane pudełka na zdjęcia

Drewniane pudełka na zdjęcia

Trochę o nas Monia i Łukasz czyli, Woodgang - drewniane pudełka na zdjęcia. Jesteśmy parą, w życiu i biznesie. W zasadzie od zawsze interesował mnie design, sztuka i projektowanie, ale na dobre przepadłam w fotografii. Natomiast Łukasz, to totalne przeciwieństwo - pragmatyczny o analitycznym umyśle i cierpliwym usposobieniu, czego mi w znacznym stopniu brakuje ;) Razem postanowiliśmy stworzyć markę, która będzie miejscem, pełnym pięknych rzeczy wykonanych z drewna, skupiających artystów z różnych dziedzin (taki plan).

grawerowane pudełko drewniane na fotografie

Naszym wspólnym tworem są drewniane pudełka na zdjęcia, dedykowane głównie dla fotografów. Jak już wyżej wspomniałam jestem fotografką, zatem jest mi ten temat bliski. Troszcząc się o najwyższą jakość obsługi moich klientów, dbam o to by moje zdjęcia otrzymywali w pięknym opakowaniu. Jestem przekonana, że nasze pudełka, spotkają się z pozytywnym odbiorem. Moją rolą jest odpowiedzialność za stronę wizualną każdej skrzyneczki - projektowanie grawerów. Natomiast Łukasz czuwa nad całą techniczną stroną firmy, jak i wizualną  ;)

grawerowane otwierane pudełko na zdjęcia

Idealne drewniane pudełka na odbitki

Dbamy bardzo o efekt wizualny, zatem staramy się tworzyć wzory ponadczasowe, które będą tworzyły spójną całość z Waszymi zdjęciami. Bo dobrze zapakowane odbitki to nie tylko ozdoba, ale i ochrona czyichś wspomnień. Dlatego unikam wszelkiego rodzaju papierowych opakowań, troszcząc się, aby produkt, który otrzymują moi klienci, był dobrze zabezpieczony. Myślę, że każdy fotograf, znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie. Mamy w swojej ofercie wzory, które są bardzo rustykalne, ale też klasyczne i minimalistyczne. Znając branżę, wiem jak my fotografowie, różnimy się między sobą i to jest super! Macie możliwość dopasowania pudełka do klimatu zdjęć jakie wykonujecie i tym samym Wasza marka staje się spójna.

Drewniane pudełka na zdjęcia

Kolorowe pudełka na odbitki dla fotografów

Seria kolorowa dotyczy pudełek, w całości wykonanych z drewna. Cechą charakterystyczną tej serii jest zabawa kolorem. Każdy kolor jaki stosujemy jest selektywnie dobierany, często stworzony z dwóch innych, co daje efekt totalnie unikatowy. Kiedyś, nie zwracałam uwagi na to, w czym moi klienci dostawali swoje odbitki. Z perspektywy czasu wiem, że to był wielki błąd. To jak oddajemy materiał to jeden z czynników, które tworzą naszą markę. Nawet najpiękniejsze zdjęcia, podane w byle jaki sposób, stracą na swym odbiorze. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o tę kwestię. To jak moi klienci reagują na swoje wspomnienia, zamknięte w drewnianym pudełeczku, cieszy ogromnie. To świadczy o tym, że warto, warto trzymać poziom do samego końca.

grawerowane drewniane pudełko na odbitki

✨ Odkryj Magiczną Oprawę dla Twoich Mistrzowskich Ujęć! ✨

Drodzy Fotografowie,

Zapraszamy Was do odkrycia wyjątkowego świata naszych drewnianych grawerowanych pudełek na zdjęcia, gdzie elegancja spotyka się z naturalnością, a Wasze fotografie zyskują wyjątkowe miejsce do przechowywania. Oto kilka powodów, dla których nasze pudełka staną się nieodłącznym elementem Waszej fotograficznej kolekcji:

 1. Unikalność, Która Wyróżnia Wasze Dzieła: Nasze pudełka to nie tylko schowki na zdjęcia, to ramki dla Waszych arcydzieł. Każde pudełko zdobi grawer, który dodaje im wyjątkowego charakteru, podkreślając indywidualność każdej fotografii.

 2. Drewniane pudełko na zdjęcia ślubne
 3. Ochrona i Elegancja w Jednym: Drewniane pudełka zapewniają nie tylko bezpieczne przechowywanie Waszych fotografii, ale również elegancką oprawę dla Waszych najważniejszych chwil. To harmonia funkcjonalności i estetyki.

 4. grawerowane pudełko na zdjęcia ślubne
 5. Personalizacja na Wysokim Poziomie: Nasza oferta obejmuje możliwość personalizacji graweru, dzięki czemu możecie stworzyć pudełko idealnie dopasowane do Waszej estetyki. Wasze logo, dedykacja czy ważna data - możliwości są niemal nieograniczone!

 6. personalizowane pudełko na odbitki
 7. Idealny Prezent Dla Waszych Klientów: Wykorzystajcie nasze pudełka jako wyjątkowy dodatek do Waszych ofert fotograficznych. To nie tylko przechowywanie, to prezentacja dzieł sztuki. Każde zdjęcie zasługuje na godne miejsce do przechowywania.

 8. Zrównoważony Styl Życia: Drewno używane do produkcji naszych pudełek pochodzi z zrównoważonych źródeł. Wybierając nasze produkty, wybieracie również ekologiczne podejście do fotografii.

 9. grawerowana skrzynka na zdjęcia
 10. Ekskluzywna Prezentacja na Wystawach i Sesjach: Nasze pudełka to nie tylko przechowalnie, ale również eleganckie akcenty podczas wystaw czy sesji zdjęciowych. Niech Wasze prace zawsze prezentują się wyjątkowo!

 11. Pudełko na ślubne fotografie

Odkryjcie Naszą Kolekcję Już Dziś!

Ruszcie w podróż po świecie drewnianych pudełek, gdzie fotografia i elegancja łączą się w jedno magiczne doświadczenie. Niech Wasze fotografie zyskają wyjątkową oprawę, a Wasza praca zyska nowy wymiar!

Sprawdźcie naszą kolekcję www.woodgang.pl, gdzie drewniane pudełka stają się ramą dla Waszych historii. ✨


 

Fotografowała: Monika Juraszek Fotografia

Rekomenduje nas: Klisza.net

Leave a Reply

Woodgang

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty