Drewniane pudełka na zdjęcia

Drewniane pudełka na zdjęcia

Drewniane pudełka na zdjęcia

Trochę o nas Monia i Łukasz czyli, Woodgang - drewniane pudełka na zdjęcia. Jesteśmy parą, w życiu i biznesie. W zasadzie od zawsze interesował mnie design, sztuka i projektowanie, ale na dobre przepadłam w fotografii. Natomiast Łukasz, to totalne przeciwieństwo - pragmatyczny o analitycznym umyśle i cierpliwym usposobieniu, czego mi w znacznym stopniu brakuje ;) Razem postanowiliśmy stworzyć markę, która będzie miejscem, pełnym pięknych rzeczy wykonanych z drewna, skupiających artystów z różnych dziedzin (taki plan). Naszym wspólnym tworem są drewniane pudełka na zdjęcia, dedykowane głównie dla fotografów. Jak już wyżej wspomniałam jestem fotografką, zatem jest mi ten temat bliski. Troszcząc się o najwyższą jakość obsługi moich klientów, dbam o to by moje zdjęcia otrzymywali w pięknym opakowaniu. Jestem przekonana, że nasze pudełka, spotkają się z pozytywnym odbiorem. Moją rolą jest odpowiedzialność za stronę wizualną każdej skrzyneczki, projektowanie grawerów oraz dobór kolorystyczny. Natomiast Łukasz czuwa nad całą techniczną stroną firmy, co mnie niezwykle raduje ;)

drewniane pudełko na odbitki

produkty dla fotografów

Idealne drewniane pudełka na odbitki

Dbamy bardzo o efekt wizualny, zatem staramy się tworzyć wzory ponadczasowe, które będą tworzyły spójną całość z Waszymi zdjęciami. Bo dobrze zapakowane odbitki to nie tylko ozdoba, ale i ochrona czyichś wspomnień. Dlatego unikam wszelkiego rodzaju papierowych opakowań, troszcząc się, aby produkt, który otrzymują moi klienci, był dobrze zabezpieczony. Myślę, że każdy fotograf, znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie. Mamy w swojej ofercie wzory, które są bardzo rustykalne, ale też klasyczne i minimalistyczne. Znając branżę, wiem jak my fotografowie, różnimy się między sobą i to jest super! Macie możliwość dopasowania pudełka do klimatu zdjęć jakie wykonujecie i tym samym Wasza marka staje się spójna.

grawerowane pudełko na zdjęcia

pudełko na zdjęcia

A to Fibi, pilnuje jakości ;)

drewniane pudełko na zdjecia

Kolorowe pudełka na odbitki dla fotografów

Seria Colour dotyczy pudełek, w całości wykonanych z drewna. Cechą charakterystyczną tej serii jest zabawa kolorem. Każdy kolor jaki stosujemy jest selektywnie dobierany, często stworzony z dwóch innych, co daje efekt totalnie unikatowy. Kiedyś, nie zwracałam uwagi na to, w czym moi klienci dostawali swoje odbitki. Z perspektywy czasu wiem, że to był wielki błąd. To jak oddajemy materiał to jeden z czynników, które tworzą naszą markę. Nawet najpiękniejsze zdjęcia, podane w byle jaki sposób, stracą na swym odbiorze. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o tę kwestię. To jak moi klienci reagują na swoje wspomnienia, zamknięte w drewnianym pudełeczku, cieszy ogromnie. To świadczy o tym, że warto, warto trzymać poziom do samego końca.

drewniane pudełko na odbitki 

Fotografowała: Monika Juraszek Fotografia

Rekomenduje nas: Klisza.net

Leave a Reply